Radošās dienas Balvu jauniešiem

Pēc svētku laiks ir īstais, lai sajustu vasaras garšu un izbaudītu vasaru tādu, kāda tā ir īstenībā. Turpinās projekts “Es un brīvprātīgais darbs” ( Nr. 2-25/26), ko   īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Divas dienas Balvu Bērnu un jauniešu centrā notika liela rosība, kad jaunieši  apmeklēja nodarbības un radošās darbnīcas. Kopā notika piecas meistarklases un jaunieši apguva pūķu konstruēšanas iemaņas, kopā ar dizaineri uzzināja piekariņu darināšanas noslēpumus, ar deju horeogrāfi apguva jaunus soļus un uzzināja par sevi vairāk akrovingrošanas meistarklasē.

Kopā darbojoties jaunieši apguva ne tikai jaunas darba iemaņas, bet arī ieguva jaunus paziņas, iepazina sevi un darbojās komandā, kas ir veiksmīgas komunikācijas priekšnoteikumi. Savas jauniegūtās iemaņas jaunieši turpinās nodot citiem jauniešiem, jau šovasar Starptautiskajā jaunatnes dienā un arī turpmākajos jauniešu centra pasākumos un ne tikai.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s