Vasara un brīvprātīgais darbs

Turpinās projekts “Es un brīvprātīgais darbs” ( Nr. 2-25/26), ko   īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Balvu jaunieši turpina baudīt vasaru un būt kopā dažādos darbos un izzināt jaunas lietas.

Augusta sākumā Balvu jaunieši devās uz Saulkrastu Jauniešu māju, lai iepazītos ar jauniešu dzīvi un darbu šajā Latvijas malā.

Lai iepazītu šo Latvijas pilsētu labāk Saulkrastu jaunieši piedāvāja apmeklēt ostas zonu un iepazīties ar glābēju darbu pludmalē. Saulkrasti ir jūras pilsēta, kas arī nosaka pilsētas īpatnības un ievieš dažādas tendences cilvēku un arī jauniešu ikdienā. Piemēram, spēles brīvā dabā bija saistītas ar jūtu un ūdeni.

Dienas gaitā jauniešiem bija jāveic vairāki uzdevumi, kas lika jauniešiem pamest viņu ierasto komforta zonu un paveikt dažādas āķīgas lietas. Dažiem jauniešiem uzdevumi nešķita sarežģīti un tika paveikti pirmajā dienā, dažiem tas bija nepaveicams darbs, tāpēc šiem jauniešiem tika sastādīts paveicamo darbu saraksts.

Pieredzes apmaiņas brauciens izdevās, jo jaunieši neformālās sarunās uzzināja daudz par savu ikdienu un to, kā jaunieši pilnveido savu dzīvi ikdienā. Tas dos iespēju savu darbu izvērtēt un ieviest inovatīvas idejas turpmākajam darbam.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s