Pasākums „Internacionālais kartupelis”

 

Biedrība „Kalmārs”  ir realizējusi Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma 19.2.”Darbības īstenošana saskaņā ar sabidrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2.”Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projektu „Dzīves prasmju ABC izveide Balvu Bērnu un jauniešu centrā”.

2018.gada 19.septembrī Balvu Bērnu un jauniešu centrā pasākumā „Internacionālais kartupelis” notika šīs telpas atklāšana, kurā Biedrības „Kalmārs” pārstāvji kopā ar jauniešiem un Eiropas brīvprātīgā darba veicējiem no Gruzijas un Vācijas gatavoja kartupeļus latviešu, gruzīnu un vāciešu gaumē uz jaunās projekta ietvaros iegādātās indukcijas virsmas. Jaunieši atzina, ka jaunais telpas iekārtojums ir ļoti mājīgs un ir patīkami tajā gan uzturēties, gan kopā gatavot ēst un ģenerēt idejas dažādiem pasākumiem un aktivitātēm. Šajā telpā gan bērniem, gan jauniešiem būs iespējas apgūt dažādas prasmes, kuras noderēs dzīvei un kopā saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Kopējās projekta izmaksas – 4540,00 EUR, t.sk. publiskais finansējums – 4086,00,00 EUR, līdzfinansējums, kuru sedza Balvu novada pašvaldība, – 454,00 EUR.

Biedrības „Kalmārs” valdes locekle Agnese Puļča

 

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s