Labs, tas darbs ar jaunatni

Jaunatnes darba jomā reizi divos gados norisinās konkurss, kuru organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūru. Konkursā ir vairākas nominācijas un tiek noskaidroti veiksmīgākie un darbīgākie jaunieši jomas darboņi – jaunatnes darbinieki, jauniešu centri, biedrības, pašvaldības, kurās ir spēcīga jaunatnes darba sistēma un tradīcijām bagātākā pašvaldība jaunatnes darba jomā.

Balvu Bērnu un jauniešu centra darbs tika pieteikts nominācijai “Darbīgākais jauniešu centrs 2017. un 2018. gadā ”, uz pasākumu šajā nominācijā tika izvirzīti astoņi darbīgi centri. Kopumā Latvijā darbojas 173 jauniešu centri. Šajā gadā neizdevās atvest jaunatnes darba “supermenu” (balvas statueti) uz Balviem, taču tas kādreiz notiks, jo priekšā vēl dažādi izaicinājumi.

Pasākums izdevās, jo kopā pavadītais laiks ar jaunatnes darba jomas kolēģiem ir brīnišķīgs. Pasākumu bagātināja jauniešu priekšnesumi, īpaši pārsteidzošu priekšnesumu sagādāja Alūksnes Bērnu un jauniešu centra džambu grupa.

Darbs ar jauniešiem ir prieks un izaicinājums.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s